McFit – Wiosna czasem na fitness

Nowe miejsce na sportowej mapie Katowic

Początek wiosny to wyjątkowy czas, kiedy chętniej podejmujemy aktywność fizyczną i mamy więcej zapału do działania. Dla mieszkańców Śląska świetną okazją do rozpoczęcia pracy nad formą jest otwarcie pierwszego w regionie, innowacyjnego studia fitness McFIT, które do 30 marca będzie dostępne dla wszystkich chętnych zupełnie bezpłatnie. Trudno o lepszą motywację do rozpoczęcia treningu.

Miłośnicy sportu, wśród których znaleźli się: Daria Józewczak, Magda Świderska, Karolina Drabek, Adam Fidusiewicz i Mateusz Kozłowski, jako pierwsi przetestowali nowy klub fitness, który znajduje się przy ul. Ułańskiej 8A w Katowicach.

W trakcie premierowej prezentacji nowego Studia McFIT, jego kierowniczka przedstawiła obecnym gościom strefy fitness wraz z różnorodnymi modułami treningowymi. Każdy może znaleźć tu coś dla siebie – zarówno trenerka personalna i dietetyczka, dbająca o różnorodność treningów swoich podopiecznych, Karolina Drabek, jak i ambitna studentka dietetyki oraz modelka, Magda Świderska. Wielkość siłowni oraz liczne możliwości treningu wywarły też ogromne wrażenie na medalistce sportów sylwetkowych, Darii Józewczak. “Jako katowiczanka i trener personalny, niezmiernie cieszę się, że w mieście pojawił się nowy klub fitness. Szeroki wybór stref treningowych z pewnością sprzyjać będzie nie tylko zawodowym sportowcom, ale również wszystkim tym, którzy potrzebują urozmaicenia i są głodni wrażeń”.

Pasjonat treningów siłowych Mateusz Kozłowski najlepiej czuł się w strefie treningowej Cyberobics®, testując specjalny kurs Cyclingu, umożliwiający szlifowanie kondycji na trasach wiodących przez fascynujące krajobrazy. Z kolei aktora Adama Fidusiewicza zaciekawił dostępny kurs Performance, którego celem jest m.in. ulepszenie ogólnej koordynacji “Tworząc sceniczne historie muzyczno-ruchowe ważne jest, aby utrzymywać swoje ciało w świetnej kondycji. Co więcej, ruch wyzwala endorfiny, które są receptą na dobry nastrój. W strefach fitness McFIT codziennie możemy doświadczyć zupełnie innego oblicza treningu, wyzwalając tym samym kreatywność, bardzo ważną w pracy aktora”.