Soczyste owoce przez cały rok z marką Beach Flower

Trzy linie owoców w puszkach

Marka Beach Flower oferuje prosty sposób na łatwy dostęp do świeżych, soczystych owoców. Zanim pojawią się one w ogrodach, marka proponuje trzy linie produktów.

Marka Beach Flower oferuje prosty sposób na łatwy dostęp do świeżych, soczystych owoców. Zanim pojawią się one w ogrodach, marka proponuje trzy linie produktów.

Do wyboru do koloru

Niskie temperatury, mniejsza ilość promieni słonecznych czy zmniejszony dostęp do naturalnych witamin to główne utrudnienia zimowej aury. Doskonały sposób na złagodzenie tęsknoty za cieplejszymi porami roku stanowi rozsmakowanie się w owocach marki Beach Flower.

W skład oferty producenta wchodzą trzy linie:

  • choice, w której znajdziemy brzoskwinie połówki, morele, ananasy, gruszki, mandarynki, figi, owocowy koktajl;
  • light bez dodatków cukrowych (brzoskwinie, ananasy, koktajl owocowy);
  • exotic z mango, liczi oraz papają.

Wszystkie owoce w puszcze marki Beach Flower zostały wyprodukowane tak, aby jak najpełniej zachować ich cenne składniki. Dojrzewanie w naturalnych warunkach, specjalna selekcja, a także brak konserwantów tworzą z nich zdrową, a przy tym pyszną przekąskę dostępną przez cały rok.

Istotnym plusem owoców w puszkach marki Beach Flower jest również wszechstronne zastosowanie.W zależności od naszych potrzeb z ich udziałem możemy przygotować różnorodne ciasta i desery, sałatki, a także dania wytrawne. Sięgnięcie po owoce Beach Flower sprawi przyjemność nie tylko naszym kubkom smakowym, ale i wpłynie pozytywnie na cały organizm, dostarczając mu odpowiednią dawkę witamin oraz minerałów.

zostaw komentarz