Nes Pharma – Krem do masażu z imbirem Reumo TERAPIA

Krem do masażu z imbirem Reumo TERAPIA - przynosi ulgę stawom i mięśniom

Krem Reumo TERAPIA do masażu z przeciwzapalnym imbirem przynosi ulgę stawom i mięśniom, również po nadmiernym wysiłku fizycznym. Dobrze się wchłania, pozostawiając uczucie ulgi i odprężenia nawet przez 8 godzin. Specjalna kompozycja 9 olejków eterycznych ma właściwości przeciwzapalne, przeciwbólowe, miorelaksacyjne i regenerujące.

Ekstrakt z imbiru działa przeciwzapalnie – mechanizm jest podobny jak w przypadku NLPZ (niesteroidowych leków przeciwzapalnych). Imbir jest aktywnym inhibitorem prostaglandyn i hamuje aktywność zapalnych mediatorów. Powoduje również przekrwienie tkanek i poprawia miejscową cyrkulację krwi w skórze.

W skład kremu poza imbirem wchodzi 9 olejków eterycznych o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym, miorelaksacyjnym oraz regenerującym (goździkowy, eukaliptusowy, anyżowy, tymiankowy, lawendowy, rozmarynowy, kosodrzewinowy, cynamonowy, kubebowy) – skomponowano je tak, aby wzajemnie potęgowały efekt swojego działania.Skład uzupełniają pozyskiwane naturalnie substancje chemiczne.

Unikalny skład kremu oparto na sprawdzonej, ponad stuletniej recepturze opracowanej przez Grzegorza Mendla, twórcę współczesnej genetyki.

 

Krem do masażu z imbirem Reumo TERAPIA to:

 • nowa alternatywa leczenia bólów mięśni i stawów

 • skuteczność potwierdzona badaniami

 • naturalna formuła składu

 • natychmiastowa ulga w bólu

 • synergia działań jako nowa alternatywa dla zewnętrznie stosowanych Niesteroidowych

    Leków Przeciwzapalnych

 • żel 75 g

Jak stosować Krem do masażu z imbirem Reumo TERAPIA? Należy go wcierać ruchami kolistymi w bolące miejsca 3 razy dziennie, aż do pierwszych oznak wchłaniania, równocześnie wykonując masaż. Po aplikacji należy chronić masowane miejsca przed zimnem.
Kremu nie można stosować na rany z przerwaniem ciągłości skóry. Jeżeli dolegliwości nie ustąpią albo się nasilą, trzeba zasięgnąć porady lekarza.
Cena − ok. 17 zł (tuba 60 g).

zostaw komentarz