Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Targi Zdrowia i Urody – Kielce 22-23 sierpnia 2020

22 sierpnia 2020 09:00 - 23 sierpnia 2020 18:00

10PLN
wydarzenie Health&Beauty

Targi zdrowia i urody odbędą się już po raz 5. W kieleckim ośrodku wystawienniczym pojawią się firmy z całej Polski, aby zaprezentować swój asortyment. Kolejna edycja zbliża się już wielkimi krokami – już 22 i 23 sierpnia będzie można odwiedzić wystawców i wziąć udział w atrakcjach przewidzianych dla zwiedzających.

Targi powstały z myślą o ludziach poszukujących produktów i usług pomagających wzmocnić zdrowie i utrzymać na dłużej urodę i młodość. Poprzednia edycja odbyła się podczas weekendu Slow Life. Grudniowe wydarzenie zgromadziło prawie 250 wystawców i 5000 zwiedzających!

Podczas tych targów będą dominowały produkty na bazie naturalnych składników. Wśród wystawców swój udział potwierdziła m.in. firma BioEkoLife, Candle Craft i Mira. Ośrodek Diagnostyczny Chorób Nowotworowych Fundacji SOS Życie poprowadzi warsztaty edukacyjne dotyczące profilaktyki raka szyjki macicy, raka. Wystawcy zaprezentują również najbardziej aktualne oferty zabiegów prywatnych placówek medycznych, hoteli SPA, gabinetów medycyny estetycznej i gabinetów kosmetycznych, a także nowości producentów, suplementów diety, leków OTC i kosmetyków.

Wśród atrakcji będą plebiscyty i konkursy, podczas których będzie można wygrać atrakcyjne nagrody. Dla uczestników przewidziano także bezpłatne zajęcia jogi, które tradycyjnie przeprowadzi Studio Ruchu Mięta czy konsultacje z dermatologiem na stoisku Ośrodka Diagnostycznego Chorób Nowotworowych Fundacji SOS.

 

 

Szczegóły

Start:
22 sierpnia 2020 09:00
Koniec:
23 sierpnia 2020 18:00
Koszt:
10PLN
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Strona internetowa:
https://www.targikielce.pl/health-and-beauty

Organizator

Targi Kielce S.A.
Telefon:
+48 413 651 422
Email:
kasznia.edyta@targikielce.pl
Strona internetowa:
www.kielcekonferencje.pl

Miejsce

Targi Kielce
ul. Zakładowa 1
25-672 Kielce, Polska
+ Google Map