Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Targi EkoStyl 15-17.11

15 listopada 2019 10:00 - 17 listopada 2019 18:00

5PLN
targi ekostyl

Prezentowane na targach ekoprodukty to wyroby  najwyższej jakości, producenci wyrobów ekologicznych mają na względzie dobro człowieka i działania długofalowe – czyli zdrowie klientów, innowacyjność, troskę o zachowanie czystości planety.

W njbliższej edycji do dyspozycji zwiedzających będzie aż 320 różnorodnych stoisk, oferujących zarówno zdrową żywność,  jak i usługi ekologiczne, prozdrowotne, doradztwo dietetyczne. Pojawią się wystawcy nie tylko z Polski, ale również z Austrii, Czech, Rumunii, Bułgarii, a także Litwy i Ukrainy.

W bogatej ofercie wystawców dużą część stanowią  certyfikowane i tradycyjne wyroby producentów żywności organicznej –  jak produkty zbożowe, wędliny, nabiał, przetwory owocowe i warzywne, miody i bakalie i inne.

Pojawiło się też wiele nowych, atrakcyjnych produktów, m. in. oparte o polski patent doskonałe środki czystości i naturalne kosmetyki  dla dorosłych i dla dzieci,  wegańskie ekokosmetyki i suplementy, ziołowe syropy, ekologiczne przyprawy i wina, ekodywany z wełny i jedwabiu z Ukrainy i wiele innych. Można też będzie poznać prezentowane na targach  nowoczesne sposoby diagnostyki, rehabilitacji, zabiegi antiage.

Targom towarzyszy atrakcyjny program wydarzeń, takich jak:

STREFA  Porad Dietetycznych i Zdrowotnych – specjalna ekspozycja, na której prezentują się specjaliści 

ze sprawdzonymi, skutecznymi produktami i terapiami dla zapewnienia zdrowia, podniesienia jakości i komfortu życia

KONFERENCJA :  „Zdrowie w zasięgu ręki” – z udziałem uznanych specjalistów i doświadczonych naturoterapeutów  – która odbędzie się w dniu 16 listopada 2019, od godz. 10.45 w Sali Konferencyjnej w Hali

na terenie targów, na I piętrze. Obowiązuje rejestracja dostępna na stronie targów www.targiekostyl.pl

WYKŁADY, Prelekcje i Warsztaty – w sali konferencyjnej na terenie targów.

STREFA Pokazów Kulinarnych –  tematyczne pokazy przygotowania potraw Kuchni śródziemnomorskiej, bałkańskiej, węgierskiej, oczywiście i Polskiej, w tym świątecznej połączone z degustacją potraw.

Pokazy będą wykonywać uznani kucharze oraz autorytety kulinarne.

STREFA Kulinarna Polskiej Ekologii – dania Kuchni polskiej z produktów ekologicznych. Pokazy i degustacje.

STREFA dla EKOrodziny – odzież z lnu , wełny, i bawełny, naturalne środki czystości, kosmetyki lecznicze, pielęgnacyjne bezpieczne produkty dla dziecka i zabawki.

EKOPRZEDSZKOLE – w którym  będzie można pozostawić swoje pociechy na czas zwiedzania targów  pod fachowym okiem wykwalifikowanej kadry, która będzie promować  w formie warsztatów zachowania ekologiczne u najmłodszych targowych gości.

Oferta targów skierowana jest zarówno do profesjonalistów  poszukującym kontaktów  biznesowych i nowinek w branży, jak i do szerokiego grona świadomych konsumentów – dbających o zdrowie własne i swoich bliskich.

Na targach z okazji zbliżających się Świąt będzie można dokonać „zdrowych zakupów” oraz  zaopatrzyć się w niebanalne, oryginalne podarunki świąteczne.

Szczegóły

Start:
15 listopada 2019 10:00
Koniec:
17 listopada 2019 18:00
Koszt:
5PLN
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, ,
Strona internetowa:
http://www.targibielskie.pl/7-miedzynarodowe-targi-ekostyl-2019-tu-warto-byc

Organizator

Biuro Promocji i Wystaw „ASTRA”
Telefon:
33 811 93 20
Email:
biuro@targibielskie.pl
Strona internetowa:
www.targibielskie.pl

Miejsce

Bielsko – Biała, Hala Widowiskowo-Sportowa pod Dębowcem
ul. Karbowa 26
Bielsko-Biała, Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
www.targiekostyl.pl