Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

HEALTH & LIFESTYLE startup festiwal powered by MEDmeetsTECH

15 października 2018

120PLN – 200PLN
Health & Lifestyle Festiwal

Święto startupów health & lifestyle w Krakowie!

 

„Z roku na rok widzimy coraz większe zainteresowanie technologiami wpływającymi na nasz styl życia. Zamiast iść na zakupy, możemy dostać kurierem do domu paczkę z odmierzonymi produktami i przepisem na kolację dla 2 osób, lub zbadać jakość snu dzięki specjalnym urządzeniom. Co ciekawe, nie tylko młodzi ludzie korzystają z nich – istnieje masa produktów i usług dedykowanych lub wykorzystywanych np. przez seniorów czy małe dzieci.” – mówi Justyna Uman-Ntuk, pomysłodawca konferencji.

Health & Lifestyle Festiwal to wydarzenie, gdzie osoby pracujące nad takimi rozwiązaniami znajdą kompleksową wiedzę o tym, jak rozwijać biznes. „Będziemy mówić o tym jakie regulacje prawne dotyczą projektów lifestyle, czy warto certyfikować lub je refundować. Skąd pozyskać finansowanie i jak budować zespół. Doświadczeni startupowcy podzielą się strategiami, które zapewniły im sukces.” – relacjonuje Jasiek Kowalski, drugi pomysłodawca imprezy.

„Wśród prelegentów znajdzie się m. in Edyta Kocyk, CEO startupy Sidly. Ich opaska dedykowana jest dla seniorów i umożliwia monitorowanie różnych funkcji życiowych. Jest to na tyle uniwersalne urządzenie, że wiele innych startupów decyduje się integrować swoje rozwiązania z opaską Sidly. Wiemy, że wiele powstających startupów na rynku chciałoby do tego dołączyć” – dodaje Jasiek Kowalski.

Wydarzenie adresowane jest do pomysłodawców i właścicieli już istniejących firm w sektorze health i lifestyle, a także tych, którzy dopiero zaczynają. Coś ciekawego znajdą dla siebie studenci, lekarze, naukowcy, a także przedstawiciele np. przychodni lekarskich, które szukają innowacyjnych rozwiązań.

Health & Lifestyle Festiwal – rejestracja

 

Health & Lifestyle startup festiwal powered by MEDmeetsTECH odbędzie się 15 października w Muzeum Manggha w Krakowie (ul. Marii Konopnickiej 26). Współorganizatorem wydarzenia jest Fundacja Activus Promptus i jest ono częścią Krakowskiego Tygodnia Startupów startKRKup!

Rejestracja na stronie wydarzenia: http://medmeetstech.com/health2018

Szczegóły

Data:
15 października 2018
Koszt:
120PLN – 200PLN
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, ,
Strona internetowa:
http://medmeetstech.com/health2018

Miejsce

Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha”
Marii Konopnickiej 26
Kraków, 30-302 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://medmeetstech.com/

Organizator

MEDmeetsTECH
Email:
justyna@medmeetstech.com
Strona internetowa:
http://medmeetstech.com/