Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Best of Health & Beauty 2018

1 października 2018 - 31 października 2018

Best of Health & Beauty

Podczas programu zostaną wyłonione i nagrodzone najlepsze podmioty i osobowości nierozerwalnie związane z branżą zdrowia i urody: luksusowe obiekty Wellness & SPA, gabinety medycyny estetycznej, kliniki stomatologiczne, salony fryzjerskie, producenci i dystrybutorzy kosmetyków, sprzętu AGD, suplementy diety, firmy cateringowe oraz zaawansowane technologie urządzeń do gabinetów medycyny estetycznej oraz obiektów Wellness & SPA.

Uroczysta Gala Finałowa Programu Best of Health & Beauty 2018 odbędzie się 30 listopada 2018 r. w Regent Warsaw Hotel. W imieniu patronów medialnych, ekspertów branżowych i partnerów programowych, zostaną wręczone Certyfikaty i Statuetki najlepszym podmiotom na rynku. Laureaci otrzymają także roczny program promocyjny od Organizatora.

Wydarzenie skierowane jest do podmiotów oferujących produkty najwyższej jakości oraz nowoczesne, innowacyjne i bezpieczne usługi, wykonywane w komfortowych warunkach z zachowaniem wyjątkowych standardów obsługi. Nagrodzone zostaną także wyróżniające się osobowości na rynku szeroko rozumianej branży zdrowia i urody.

Pomysł na Program Best of Health & Beauty 2018 zrodził się z przekonania, że zdrowie i uroda to fundamenty udanego, satysfakcjonującego życia. To coraz istotniejszy obszar zainteresowań Konsumentów, którzy w gąszczu ofert potrzebują jasnych i zaufanych drogowskazów. Diamentowe serce Best of Health & Beauty 2018 to potwierdzenie najlepszej oferty na rynku, ale również symbol troski jaką Laureaci Programu wykazują o Klientów.

Organizatorem Programu jest Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej, instytucja zrzeszająca, wspomagającą oraz promująca podmioty gospodarcze oraz ich działania na rynku ogólnopolskim.

Więcej informacji o konkursie na stronie: http://certyfikacjakrajowa.org.pl/health-beauty-2018/

Portal Dla Zdrowia – Źródło informacji dla biznesu został patronem medialnym wydarzenia.

Szczegóły

Start:
1 października 2018
Koniec:
31 października 2018
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Strona internetowa:
http://certyfikacjakrajowa.org.pl/health-beauty-2018/

Organizator

Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej Sp. z o.o.
Telefon:
22 858 92 37
Adres e-mail:
biuro@certyfikacjakrajowa.org.pl
Strona internetowa:
http://certyfikacjakrajowa.org.pl

Miejsce wydarzenia

Regent Warsaw Hotel
Warszawa, Polska