Coraz więcej parków trampolin w Polsce

Nowy Park Trampolin koło Łodzi

10 minut ćwiczeń na trampolinie to to samo, co 30 minut biegania. Warto więc korzystać z tej formy aktywności fizycznej, zwłaszcza, że w Polsce powstaje coraz więcej parków trampolin o charakterze rekreacyjnym i sportowym.

Dlaczego warto skakać na trampolinach

Skoki na trampolinie wzmagają poziom endorfin w naszym organizmie. Działają też na nasze zdrowie w różnoraki sposób. Poprawiają pracę mózgu, serca, aktywizują wszystkie grupy mięśni i przyspieszają spalanie kalorii. Dlatego warto skorzystać z takiej formy aktywności, szczególnie gdy pogoda nie rozpieszcza, jest zimno i deszczowo. Zanim jednak udacie się do jednego z parków trampolin, skonsultujcie to z lekarzem. 

Otwarcie nowego parku trampolin

Na pierwszych gości czeka szereg atrakcji i znakomita rozrywka w towarzystwie znanych osobistości ze świata show biznesu oraz polityki. Uroczystość otwarcia w dniu 28 lutego poprowadzi Bilguun Ariunbaatar.

Oficjalne otwarcie Jump Planet dla wszystkich gości odbędzie się 1 marca 2018 roku. W ofercie Parku znajduje się ponad 1 000 m2 przestrzeni trampolin oraz nowoczesnego wyposażenia. Jump Planet posiada między innymi ponad 50 trampolin rekreacyjnych i sportowych, ścieżkę gimnastyczną, strefę koszykówki, tor przeszkód (tzw. Ninja Warrior), basen z gąbkami, ścianki wspinaczkowe, strefę dla amatorów biegów ekstremalnych, strefę relaksu, salę urodzinową oraz duży parking dla gości. W Parku prowadzone są zajęcia akrobatyczne, fitness, teen nights, night jumping, zajęcia dla firm, szkół, imprezy urodzinowe, wieczory panieńskie i kawalerskie.

W najbliższej przyszłości Jump Planet otwiera nowe obiekty – w Legnicy, Częstochowie, Opolu i Krakowie, a do końca bieżącego roku również w Warszawie, Wrocławiu i Dąbrowie Górniczej.

Kontakt i zaproszenia

Zaproszenia na uroczystość otwarcia dla gości specjalnych oraz mediów można uzyskać kontaktując się z managerem obiektu telefonicznie lub mailowo.

Jump Planet S.C.

Beata Człapińska

tel. kom. 503 434 363

e-mail: lodz@jumpplanet.pl