Catrilage Plus – codzienna dawka kolagenu od NoblePharma

Kolagen to wyjątkowe białko, które w organizmie człowieka pełni wiele istotnych funkcji. Ze względu na bardzo dużą odporność na rozciągnie stanowi on główny składnik ścięgien i więzadeł. Włókna kolagenowe występują również w strukturze kości oraz w skórze nadając jej elastyczność i sprężystość. Jego niedobory lub problemy w jego syntezie mogą skutkować poważnymi konsekwencjami dla naszego organizmu.

Mówiąc o kolagenie nie sposób pominąć tematu bólu stawów. Niestety ten rodzaj bólu zalicza się do jednych z najczęściej występujących dolegliwości zdrowotnych w dzisiejszych czasach. Istnieje wiele powodów, które mogą być jego przyczyną – między innymi intensywna praca fizyczna, ćwiczenia, starzenie się organizmu czy siedzący tryb życia. W nawracających problemach ze stawami, zaleca się wprowadzenie suplementacji preparatami, które wspomogą regenerację i odbudowę tkanek występujących w stawach.

Właśnie dlatego powstał Cartilage Plus czyli hydrolizowany kolagen pochodzący z białka wołowego, o bardzo wysokiej przyswajalności przez organizm człowieka. Kompleks aminokwasów oraz witamina C usprawniają proces syntezy włókiem kolagenowych, a aminokwasy rozgałęzione uczestniczą w syntezie i ochronie innych białek strukturalnych. Dodatkowo zawarty w preparacie kompleks witamin przyczynia się do zachowania odpowiedniego metabolizmu energetycznego, chroni organizm przed stresem oksydacyjnym oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Przy wyborze Cartilage Plus o smaku ananasowym dodatkowo wzmacniamy wchłanianie kolagenu dzięki zawartemu tam cynkowi. Produkt cechuje także duża wydajność – jedna puszka starcza na około cztery miesiące użytkowania.

Sugerowana cena: 109 pl

ból stawówkolagen